Skleněné obklady

Aneb novinky, které v česku ještě neznáme
34e519_6fed79113ecd4f6db32b9645eb3a9b55.png_srb_p_962_362_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srb

SKLENĚNÉ OBKLADY

Článek, ve kterém odhalujI produkty různých výrobců napříč celým světem. Inspirujte se a získejte kontakty na zahraniční dodavatele.

ARCHIAX

Web: http://axumbohemia.com/uvod.html

Archiax

Firma nabízí skla, přesněji produkty, které jsou vyrobeny metodou FUSING. Tato metoda dává schopnost vyrobit neobvyklé tvary. Co vy jako klient nejvíce oceníte je, že jsou naprosto otěruvzdorné, stálo-barevné a inertní oproti chemickým přípravkům. Maximální rozměr, který mohou vyrobit je 2.9 x 1.4 m a to v tloušťkách 5-6 mm. Barevná škála je rozmanitá, nabízejí 20 druhů, ale přece každý architekt chce vždy něco výjimečného, co naprosto zapadne, což u nich není problém. Na Vaše přání dokážou vytvořit „jakoukoliv“ barvu.

INTI

Web: http://www.intirevestimentos.com.br/site/

Inti

Brazilská firma nabízí nesmírnou krásu z recyklovaných materiálů. Mixuje sklo s kokosovými skořápky, dřevem, mramorem, brazilským kamenem a další. Krásné na nich je, že jsou dělány ručně, čili každý kousek je unikát. Uplatnění najdete všude v interiéru – obklady stěn, nábytku, do koupelen, atd. Firma nabízí 7 produktů. Každý se liší tím, co je kombinováno – sklo-kokosové skořápky, sklo-dřevo, sklo-zrcadla, atd.

INDIVIDUAL – CREATION

Web: http://individualcreation.wordpress.com/

top

Francouzská firma nabízí voděodolný dekorativní nátěr, který je vysoce otěru-vzdorný a odolný proti nárazu. Dá se použít na vnitřní i venkovní podklady jako jsou beton, vápenná omítka, cementová omítka, pórobeton, dřevotřískové desky, atd. Produkt je k dispozici v mnoha barvách, které jsou mezi sebou dobře mísitelné. Výrobky jsou baleny v 5,10 a 20 kg, kde spotřebujete 4,5 až 5,5 kg/m v závislosti na poréznosti podkladu. Vrstva se dělá v tloušťce 1-3 mm, vždy min. 1,5x větší než použité zrno.