VONÍCÍ DEKORAČNÍ DESKY Z ALPSKÝCH TRAV

Dobrý den, vítám Vás na stránkách ADORUM.

Chceme pro Vás zajistit ten nejlepší možný servis a vždy vymyslet originální řešení s puncem jedinečnosti. Proto se snažíme sledovat nové trendy ve stavebnictví a bytovém designu. Za tímto účelem jsem využila jedno sobotní odpoledne a vydala se na výstavu FOR HABITAT do pražských Letňan. Je pravda, že mnoho vystavovatelů se vrací stále se stejným produktem, ale já si stejně vždy najdu nějakou novinku, která mě zaujme. Tentokrát to byla firma FAVOUR DESIGN a jejich výrobek ORGANOID

 

Co o výrobku říká výrobce?

Organoid® jsou dekorativní materiály, které se vyznačují přirozeností a autenticitou. Umožňují novou možnost dekorace s využitím přírodních surovin a se zachováním všech smyslů, přirozenosti, vůně a navozují pocit přírody ve vašem domově. (www.favour.cz)

Co říkám já?

 

Organoid® je alpská louka na vaší stěně. A opravdu je to tak. Tyto dekorativní materiály jsou vyráběny z bylinek rostoucích na svazích Tyrolských Alp a dalších volně přísupných surovin jako je skořice, káva, citrónová tráva ad. A co je na tom nejlepší? Perfektně to vypadá a doopravdy krásně voní. V nabídce výrobce je na výběr okolo pětiset různých surovin. Náročná výroba výhradně z přírodních surovin se pochopitelně odráží v ceně (5,5 – 21 tis. Kč/m2 včetně 21% DPH). Každopádně se jedná o designový prvek, kterým nejen oživíte, ale také provoníte svůj interiér a to za to stojí. (více informací získáte na www.favour.cz).

 

Technická data

DSCN5976 DSCN5974

 

tloušťka vrstvy v závislosti na materiálu 0.05 – 3.5 mm
nosná deska rozměr 3050 x 1320 mm
využití interiér
speciální řešení další povrchy a rozměry na vyžádání
všechny dekorační vrstvy dostupné rovněž jako akustické řešení

 

 

Líbí se Vám? Napište nám a můžeme to provonět i u Vás.

LT~Adorum
Vaše LT ~ Vaše Adorum